Author Topic: DENIED Cerre unban Katsuyu  (Read 1644 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Katsuyu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Adrian Georgian
DENIED Cerre unban Katsuyu
« on: 20 August 2018, 16:26:02 »
Nickname: Katsuyu
Ban photo: https://imgur.com/a/xntb0J6
Additional informations: Heisenberg mi-a dat get si m-a intrebat de un cont OceaN[] eu am zis ca eu sunt (adica el,varul meu) ca daca ziceam ca nu sunt eu se intampla altele si a zis ca e acelasi ip, dupa mi-a dat ban direct.
« Last Edit: 22 August 2018, 23:50:25 by IstuntmanI »

Offline Katsuyu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Adrian Georgian
Re: Cerre unban Katsuyu
« Reply #1 on: 20 August 2018, 16:29:08 »
acolo la (adica el) ma refer la varul meu cu care jucam pe acelasi pc.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerre unban Katsuyu
« Reply #2 on: 20 August 2018, 16:31:03 »
acolo la (adica el) ma refer la varul meu cu care jucam pe acelasi pc.


Ai buton de editare a topicului, nu mai fa 2x post

Nickname: Katsuyu
Ban photo: https://imgur.com/a/xntb0J6
Additional informations: Heisenberg mi-a dat get si m-a intrebat de un cont OceaN[] eu am zis ca eu sunt (adica el) ca daca ziceam ca nu sunt eu se intampla altele si a zis ca e acelasi ip, dupa mi-a dat ban direct.

In loc sa spui ceea ce gandesti cu adevarat, spui alte tampenii si uite unde se ajunge
« Last Edit: 20 August 2018, 16:32:46 by SkyLine. »



Offline Katsuyu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Adrian Georgian
Re: Cerre unban Katsuyu
« Reply #3 on: 20 August 2018, 16:33:55 »
am vrut sa nu-l bag pe el in belele

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Cerre unban Katsuyu
« Reply #4 on: 20 August 2018, 17:16:52 »
Dupa cum am precizat pe Discord, noi nu raspundem de faptul ca, sunteti veri ( sau rude de orice grad ) , jucati pe acelasi IP si unul din voi face prostii. Se "arde" el , intrii si tu in belele. Simple af.

Nu inteleg o chestie : de ce nu se poate juca pe un server cinstit, fara hack-uri si tampenii.  Nu inteleg mentalitatea celor care fac acest lucru, deorece in urma comportamentului lor, sufera si alti oameni . ( au fost nenumarate cazuri )



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerre unban Katsuyu
« Reply #5 on: 20 August 2018, 18:08:24 »
Ceao , deci acum o sa-ti explic de ce te-am banat si de ce o sa ramai la ban incontinuare. In primul rand prima data te-am banat pentru Ban evade ieri ( 19.08.2018 ) iar in urma unei convorbiri cu sky , te-a scos gen ca nu prea ai fi tu cel cu ban evade si ca nu prea sunt dovezi clare. Iar pentru ca ieri am avut o stare mai proasta nu prea am avut chef sa verific amanuntit conturile tale din trecut. Iar azi dimineata in data de ( 20.08.2018 ) am intrat iar si am inceput sa-ti verific amanuntit conturile de la A la Z. In primul rand tu ai un IP schimbat si Serialul la fel , ban-ul tau din trecut e pe ip si serial iar la numele nou ai avut un alt IP / Serial si din cauza asta ai reusit sa evadezi din ban-ul trecut. Acum sa-ti explic cum te-am gasit ca ai ban.
Dimineata cand te-am intrebat care iti e numele tau real a fost pentru ca in aceasta poza , contul pe care ai fost banat a avut numele [YT]Adrian --> Numele tau Real e adrian. : Poza - > 

Dupa numele [YT]Adrian ti-ai schimbat numele in KatsuyuYT [ Nume asemanator cu cel pe care il ai acum ] si dupa KatsuyuYT ti-ai schimbat in OceaN[]     ( Se vede in poza )   Deci ma indoiesc sa fie atatea asemanari   ( Clar esti , ai fost tu ).

Iar in aka-ul tau si a lui OceaN[] ( tot tu ) clasele IP sunt asemanatoare 92.xx.xx.xx sigur ca la un restart la router clasa ta IP se schimba in 92.xx.xx.xy sau 92.xy.xx.xx ( ip dinamic )

Acum o sa las faza din chatlog [ o poate verifica si stunt in loguri in caz ca nu crede ] in care tu zici ca OceaN[] esti tu.

[15:37:32] <Heisenberg> [{B7E723}V{FFFFFF}][4]: Iti amintesti de contul OceaN[] ?

[15:37:38] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Asa da
[15:37:41] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Daa

[15:37:47] <Heisenberg> [{B7E723}V{FFFFFF}][4]: E al tau , nu ?

[15:37:58] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Ifnine era al me
[15:38:00] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Meu.

[15:38:02] <Heisenberg> [{B7E723}V{FFFFFF}][4]: Aha

[15:38:05] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Parca eram lider in ballas
[15:38:11] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Nu mai stiu :)
[15:38:14] <Katsuyu> [{AFAFAF}V{FFFFFF}][12]: Serios...

Te-ai cam dat de gol baiatul meu.Iar ieri te-ai dat drept alta persoana care la fel este banata permanent pe GZS de catre Stunt.

Dovada ca contul OceaN[] are ban -> upload pic  Nu stiu exact motivul pentru care te-a banat sky , desi tind sa cred ca pentru prostie. Esti foarte disperat si nu prea cred ca ai mai mult de 12 ani :-? Tinand cont de spam-ul pe care il faci pe discord.

Iar pentru chestia asta nu prea ai sanse de unban

загрузить фото на форум

Stiu , hack-urile sunt de acum 1 an , ideea e ca ai antecedente. Iar playerii care incerca sa scape facand ban evade nu sunt tolerati si chiar li se interzice de a mai intra pe server pentru mult timp.
Sper ca te-am lamurit , iar stunt sper sa nu lase un eseu mare :)) t/c cred ca ar fi deajuns :P

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal