Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: Badboy.UndeadArmy™ on 04 July 2013, 15:32:48
-
Am deschis acest topic pentru ca sunt curios ce medie generala ati obtinut in acest an.Nu stiam unde sa fac topicul,asa ca ma gandeam sa-l fac aici.
PS:Fiti sinceri.Eu am obtinut 9.64 :)
-
Clasa a V - a = 9.21
Clasa a Vl - a = 9.32
Clasa a Vll - a = 9.11
Clasa a Vlll - a = 9.39
Medie 5-8 = 9.25
Examene :
Romana = 7.30
Matematica = 6.45
Media de admitere = 8.06
Nu faceti misto ca fac urat :)))=))
-
Media 5-8 : 8.91
Note examene :
- Romana : 8,55
- Matematica : 8,60
Media pentru admitere : 8,74
+ 2 examene pentru clasa bilingv :
- Engleza : 9
- Germana : 6,25
A dreacu' scoala. :o)
-
8.44 pe a 8-a .. ca am tras mai mult la mate si romana n-am avut timp de restu :P
Examen:
- Romana: 9
- Matematica: 6.75
Admitere: 8.06 :)) Funk, suntem gemeni tata ! :))
-
Media 5-8: 7.16
examenele: romana 6.40 , maghiara : 4.70 , mate: 4.20
media : 5.10
si admiterea : 6.13
-
11.6
-
Media Generala pe toti ani 5-8 : 7:80(si ceva :))
Iar ce de admitere 7 si ceva sau 6 :))
-
8,92 parca,sunt in a-9a si nu am invatat mai deloc tot anu'
-
Sunt a 7-a :)))))).
Anyway , 9.82
-
Sunt a 7-a :)))))).
Anyway , 9.82
Eu iti dadeam a 5-a sau chiar a 4-a nu a 7-a :)) .
La cat de nebun esti aci la noi da'ia iti dadeam :)) .
-
9,65 . :)
-
9.15 -> 5-8
9.50 -> Evaluare Nationala Romana
9.20 -> Evaluare Nationala Mate
Medie EN -> 9.35
Medie Admitere -> 9.25 =]
-
Eu iti dadeam a 5-a sau chiar a 4-a nu a 7-a :)) .
La cat de nebun esti aci la noi da'ia iti dadeam :)) .
Am inteles. :drunk:
-
Nu faceti misto ca fac urat :)))=))
Cica sa facem misto =)))
-
9.16
-
9.39 :|
-
9.39 :|
LOL,media mea din clasa a 9-a! :))
Astept si alti useri,haideti fricosilor! =))
-
9.13 :-s
-
9.43 xD
-
Toti au peste 9 :))
Eu revin cu EDIT pentru ca,trebuia sa merg in ultima zi de scoala si n-am mai fost dupa carnet :))
-
9.96 a VI- a .
10.0 a V- a .
Urmeaza a VII- a :)) . Sa vedem ce voi face :> !
-
9.96 a VI- a .
10.0 a V- a .
Urmeaza a VII- a :)) . Sa vedem ce voi face :> !
Tu ori minti.
Ori profesorii tai arunca cu note de 10 dupa tine.