Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: KisHumma on 22 July 2013, 19:13:44
-
http://www.youtube.com/watch?v=w2PwS8FCfxo
-
Ce dragut!! :hearth: :hearth: :hearth: =)) =))
-
Bravo ei :D
-
Bravo ei
-
misto :D
-
Tareee :))))
-
Cel mai mult imi place ca are fata aia asa de Cuute , toti se mira de ea . Si cand isi da drumul la gura toti se mira. =))) .
Tare. o.O ;D
-
Canta bine , LOL !
-
Tare . :)
-
Este fiica lui Pixie dintr-o intamplare intamplatoare :)) .
Canta destul de bine . Imi place :D .
-
OMFGGG :))))
-
Se pricepe fata! :D Canta foarte bine!Nice!
-
Este fiica lui Pixie dintr-o intamplare intamplatoare :)) .
Canta destul de bine . Imi place :D .
-.-'' Nu ai minte ? Poate e fiica-ta . > Nu facuta cu mine, LOL =)) < . Dintr-o intamplare intamplatoare .. :-"
-
Ce voce de inger 8->
-
Lol :)) tare X: :D