Skilled Gaming

Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: KisHumma on 22 July 2013, 19:13:44

Title: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: KisHumma on 22 July 2013, 19:13:44
http://www.youtube.com/watch?v=w2PwS8FCfxo
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: danee940 on 22 July 2013, 19:25:53
Ce dragut!! :hearth: :hearth: :hearth:  =)) =))
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: [SG]MonsteR. on 22 July 2013, 19:42:41
Bravo ei :D
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: [SG]Andrei on 22 July 2013, 19:47:28
Bravo ei
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: ✖️ kent on 22 July 2013, 19:53:43
misto :D
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 22 July 2013, 19:55:04
Tareee :))))
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Lilith on 22 July 2013, 20:00:08
Cel mai mult imi place ca are fata aia asa de Cuute , toti se mira de ea . Si cand isi da drumul la gura toti se mira. =))) .

Tare. o.O ;D
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Bogdan ✖️ on 22 July 2013, 20:14:45
Canta bine , LOL !
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: •>xReLiAn.<• on 22 July 2013, 20:17:45
Tare . :)
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Allex on 22 July 2013, 20:31:57
Este fiica lui Pixie dintr-o intamplare intamplatoare :)) .

Canta destul de bine . Imi place :D .
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: IstuntmanI on 22 July 2013, 22:13:23
OMFGGG :))))
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 22 July 2013, 22:20:31
Se pricepe fata! :D Canta foarte bine!Nice!
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Lilith on 23 July 2013, 07:06:13
Este fiica lui Pixie dintr-o intamplare intamplatoare :)) .

Canta destul de bine . Imi place :D .

-.-'' Nu ai minte ? Poate e fiica-ta . > Nu facuta cu mine, LOL =)) < . Dintr-o intamplare intamplatoare .. :-"
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: ×X×_vasya_×X× on 23 July 2013, 08:07:19
Ce voce de inger  8->
Title: Re: O fetiță de 6 ani cântă Rock
Post by: Chris Black on 05 August 2013, 19:33:17
Lol :)) tare X: :D
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal