Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: FunkBlack on 05 August 2013, 22:29:33
-
https://www.youtube.com/watch?v=8aBbjUWzOM8
Pacat ca in Romania nu prea vezi asa gesturi..aici nu stiu decat sa te injure,claxoneze si sa se dea jos sa te bata..pacat..
-
Frumos din partea lui ! :)
-
Acesta este un gest pe care FunkBlack nu l'ar face in viata lui xD
-
Ieri am facut asta :-" :))
-
Vaaaaaaaaaaaaaaaaai , dar nu-mi vine sa cred .
Trist :( , dar adevarat . =))
-
Trebuia sa o calce ma :-" =))) Glumesc, gentelman
Pacat ca in Romania nu prea vezi asa gesturi..aici nu stiu decat sa te injure,claxoneze si sa se dea jos sa te bata..pacat..
Ai dute nu ma innebuni :X =))))))))
-
Frumos din partea lui . Pacat ca in Romania nu prea au loc asemenea gesturi . :)
-
Nice. xD
Si eu as face asta .. doar ca n-am masina :)))
-
Frumos din partea lui :)>-
-
Vedeti ce fac oamenii in mama rusie =D>
-
Acesta este un gest pe care FunkBlack nu l'ar face in viata lui xD
De ce zici asta , ma geniule ?
Frumos din partea lui .
-
Frumos Gest :)
-
Jos palaria! :D Un gest foarte frumos!
-
Frumos din partea lui o|\~
-
Dragut. :) Dar cred ca a facut asta pentru a nu sta sa astepte 8 ore pana trecea baba aia. :))
-
Foarte frumos! =D> . As face acest gest oricand daca as fi in locul lui :)