Skilled Gaming

Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: FunkBlack on 05 August 2013, 22:29:33

Title: Nu cred ca are rost sa spui ceva
Post by: FunkBlack on 05 August 2013, 22:29:33
https://www.youtube.com/watch?v=8aBbjUWzOM8

Pacat ca in Romania nu prea vezi asa gesturi..aici nu stiu decat sa te injure,claxoneze si sa se dea jos sa te bata..pacat..
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 05 August 2013, 22:39:01
Frumos din partea lui ! :)
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: ShoBBy on 05 August 2013, 22:51:18
Acesta este un gest pe care FunkBlack nu l'ar face in viata lui xD
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: BiGdOg on 05 August 2013, 23:12:22
Ieri am facut asta :-" :))


Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Bogdan ✖️ on 05 August 2013, 23:20:11
Vaaaaaaaaaaaaaaaaai , dar nu-mi vine sa cred .


Trist :( , dar adevarat . =))
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: KisHumma on 05 August 2013, 23:39:26
Trebuia sa o calce ma :-" =))) Glumesc, gentelman

Pacat ca in Romania nu prea vezi asa gesturi..aici nu stiu decat sa te injure,claxoneze si sa se dea jos sa te bata..pacat..
Ai dute nu ma innebuni :X =))))))))
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Ray on 05 August 2013, 23:45:01
Frumos din partea lui . Pacat ca in Romania nu prea au loc asemenea gesturi . :)
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: [SG]MonsteR. on 05 August 2013, 23:53:44
Nice. xD
Si eu as face asta .. doar ca n-am masina :)))
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: s l a m on 06 August 2013, 09:01:44
Frumos din partea lui :)>-
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: ×X×_vasya_×X× on 06 August 2013, 09:20:37
Vedeti ce fac oamenii in mama rusie  =D>
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: •>xReLiAn.<• on 06 August 2013, 09:30:10
Acesta este un gest pe care FunkBlack nu l'ar face in viata lui xD
De ce zici asta , ma geniule ?



Frumos din partea lui .
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Android). on 06 August 2013, 09:31:11
Frumos Gest  :)
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 06 August 2013, 10:12:28
Jos palaria! :D Un gest foarte frumos!
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Dorin on 06 August 2013, 11:11:20
Frumos din partea lui  o|\~
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: Lilith on 06 August 2013, 12:01:32
Dragut. :) Dar cred ca a facut asta pentru a nu sta sa astepte 8 ore pana trecea baba aia. :))
Title: Re: Nu cred ca are rost sa spui ceva :(
Post by: FaLLenGirL on 07 August 2013, 01:29:08
Foarte frumos!  =D> . As face acest gest oricand daca as fi in locul lui :)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal