Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: XpLoD on 10 August 2013, 09:13:11
-
Cred ca trebuie sa-l dam in cautare.. o fi murit? Ce s-a intamplat cu el ?
Cel care stie ceva, as vrea sa ne spuna !
-
S-a mai facut un topic cu aceeasi intrebare , din acel topic eu stiu ca a plecat undeva , doar atata stiu .
-
AVETI 48 DE ORE SA-MI DATI GLOBAL MODERATOR PE FORUM SAU STUNTMAN NU VA MAI TRAI.
EL ESTI TINUT CAPTIV PE SINELE DE TREN CARE TREC PRIN CASA MEA.
AR FI BINE SA VA GRABITI.
(n-am nici o idee unde e)
-
E in vacanta la Marea IT . :]]
-
Aolooo ma :)) So fi dus si el la mare ` sau poate la bunici :))
-
S-a mai facut un topic cu aceeasi intrebare , din acel topic eu stiu ca a plecat undeva , doar atata stiu .
Aolooo ma :)) So fi dus si el la mare ` sau poate la bunici :))
Am plecat la Dracu' .
N-am nimic, sunt okay, continuati-va lucrul. Nu scapati asa usor de mine. Cand o sa mor o sa va anunt.