Skilled Gaming

Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: Syder on 20 August 2013, 12:17:42

Title: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Syder on 20 August 2013, 12:17:42
     Pe soferii din Bucuresti , ii asteapta surprize mari. :))

http://www.youtube.com/watch?v=eZR0PfD7zms
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 20 August 2013, 12:30:56
1:04 - Nu este zi in care sa nu vad cate un "Pros# " Dela :)) ! Jaloanele alea in facute praf :)) Trebuiau facute din fier' =)) !
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Syder on 20 August 2013, 12:34:09
     Da , pai s-au prins ca sunt mici de inaltime si dintr-un plastic mai moale si ca nu le dauneaza masinilor si trec peste ele. Pixulet , daca ai sa te duci de la Bucur Obor spre Iancului , ai sa vezi unele mai solide albe si mai inalte , ma intreb oare .. peste alea vor trece ? :))
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Bogdan ✖️ on 20 August 2013, 13:43:32
HAHAHAHAHAHHA MOOR DE RAS HAHA .
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: ×X×_vasya_×X× on 20 August 2013, 13:53:48
Hehe , la noi nu ii prind.. la cat de idioti sunt politistii nostri .. au bagat 90 de masini speciale pentru astia care au viteza mare .. si in 2 saptamani 5 masini de politie au fost avariate   :-j
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: IstuntmanI on 20 August 2013, 14:02:50
Hehe , la noi nu ii prind.. la cat de idioti sunt politistii nostri .. au bagat 90 de masini speciale pentru astia care au viteza mare .. si in 2 saptamani 5 masini de politie au fost avariate   :-j
LOL

Haha. :))
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Syder on 20 August 2013, 14:21:24
Hehe , la noi nu ii prind.. la cat de idioti sunt politistii nostri .. au bagat 90 de masini speciale pentru astia care au viteza mare .. si in 2 saptamani 5 masini de politie au fost avariate   :-j

     Dafuq ? Nu creed :))
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Allex on 20 August 2013, 14:23:06
LOL :)) .
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Android). on 20 August 2013, 14:23:49
 :lol: Nice .
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: s l a m on 20 August 2013, 15:12:13
Lol ?
Bucuresteni, ce sa le ceri.
Title: Re: Sub acoperire si prinsi in flagrant.
Post by: Lilith on 20 August 2013, 15:43:34
Lol. :))
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal