E sora lui oBiKaT :err:
E sora lui oBiKaT :err:Eu zic sa nu trecem la alt subiect.Si eu as putea spune cateva lucruri despre fiecare in parte,dar nu o fac.Topicul e despre o fata care nu stie sa cante,doar daca e asa de grasa pe cat oBiKaT(banuiesc ca asta era ideea) nu inseamna ca e sora lui.Data viitoare fac urat si nu stiu daca iti va placea.
E sora lui oBiKaT :err:Termina.
E sora lui oBiKaT :err: