Skilled Gaming

Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: [SG]P1xuletz.xD on 20 August 2013, 23:23:47

Title: O pizza foarte mica !
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 20 August 2013, 23:23:47
http://www.youtube.com/watch?v=sNXrF-xWb2w
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: IstuntmanI on 20 August 2013, 23:49:33
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))

Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: KisHumma on 21 August 2013, 00:28:27
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Da ce ai cu el ma?

Foarte tare.. daca mananci asa ceva te saturi pt un an =))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Chris Black on 21 August 2013, 01:30:21
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))

Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))
Da logic :)).

Lol ce tare arata ditamai, te saturi pt. 1 an exact :))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: oBaMa on 21 August 2013, 05:09:04
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))

Da, nu e mare chestie. Merg si doua pe zi !
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: s l a m on 21 August 2013, 09:34:58
tare :D
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Syder on 21 August 2013, 10:13:38
     Mama frate :))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Bogdan ✖️ on 21 August 2013, 10:26:52
Toti fomisti sa apeleze la BLooD's pIZZA,

Mananci la noi si nu ne vei uita ! =))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Android). on 21 August 2013, 11:20:59
Nice  ^O^||3
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 21 August 2013, 11:23:02
Omule,cate calorii! =))
 Nu mai e nevoie sa mananci cateva zile! :))
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: Allex on 21 August 2013, 12:49:00
LOL :)) .
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: ×X×_vasya_×X× on 21 August 2013, 14:53:23
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))

Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))

Da da :)) , poate ne da si noua reteta
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: IstuntmanI on 21 August 2013, 15:11:44
Da ce ai cu el ma?
Mi se pare mie, sau zilele astea ai un bat infipt in c*r ? Nu stii deloc de gluma. Eu cu oBiKaT suntem prieteni buni, el nu se supara la glume d'astea. :) Tu orice gluma s-ar face, o iei serios. :-j
Title: Re: O pizza foarte mica ! :))
Post by: KisHumma on 21 August 2013, 15:30:48
Mi se pare mie, sau zilele astea ai un bat infipt in c*r ? Nu stii deloc de gluma. Eu cu oBiKaT suntem prieteni buni, el nu se supara la glume d'astea. :) Tu orice gluma s-ar face, o iei serios. :-j
Da stiu ca sunteti prieteni nu-i asta problema dar poate il deranjeaza.. :))
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal