Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: [SG]P1xuletz.xD on 20 August 2013, 23:23:47
-
http://www.youtube.com/watch?v=sNXrF-xWb2w
-
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))
-
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Da ce ai cu el ma?
Foarte tare.. daca mananci asa ceva te saturi pt un an =))
-
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))
Da logic :)).
Lol ce tare arata ditamai, te saturi pt. 1 an exact :))
-
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Da, nu e mare chestie. Merg si doua pe zi !
-
tare :D
-
Mama frate :))
-
Toti fomisti sa apeleze la BLooD's pIZZA,
Mananci la noi si nu ne vei uita ! =))
-
Nice ^O^||3
-
Omule,cate calorii! =))
Nu mai e nevoie sa mananci cateva zile! :))
-
LOL :)) .
-
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. =))
Foarte tare. :D Vreau si eu. <3 :))
Da da :)) , poate ne da si noua reteta
-
Da ce ai cu el ma?
Mi se pare mie, sau zilele astea ai un bat infipt in c*r ? Nu stii deloc de gluma. Eu cu oBiKaT suntem prieteni buni, el nu se supara la glume d'astea. :) Tu orice gluma s-ar face, o iei serios. :-j
-
Mi se pare mie, sau zilele astea ai un bat infipt in c*r ? Nu stii deloc de gluma. Eu cu oBiKaT suntem prieteni buni, el nu se supara la glume d'astea. :) Tu orice gluma s-ar face, o iei serios. :-j
Da stiu ca sunteti prieteni nu-i asta problema dar poate il deranjeaza.. :))