Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: $pike on 03 September 2013, 23:07:52
-
am o intrebare scurta, poate banala :)) care este clientul de la GTA IV ala din 2013 sau ala recent cum e la sa-mp 0.3x la GTA IV care este?
-
http://iv-multiplayer.com/
-
http://iv-multiplayer.com/
Era tare greu sa cauti. Se pare ca acel mod de multiplayer este in reconstructie, si nu mai este suportat oficial de site, dar inca se poate juca pe el banuiesc. Altul nu este.