Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => DiscuÅĢii/Discussions => Topic started by: [SG]alexx. on 10 September 2013, 16:50:09
-
Salut vreau sal rog pe stunt sai dea ban lui Funk.Si da scz ca am facut topic degeaba dar na daca n-am id-ul lui stunt ce sa fac :)) Te rog stunt dai unban lui Funk.S-a invatat minte :o3
-
vrei sai dea ban ori unban ? hotarastete.
T/C pentru a nu se face spam, il asteptam pe stunt.
-
Salut vreau sal rog pe stunt sai dea ban lui Funk
"sal" "sai" da....Sunt de acord cu tine in propozitia asta HAHA =)))
Nu merita :-j
Scuze pentru post, trebuia sa zic :))
-
Acel mesaj a fost scris de Funk prin intermediul lui [SG]alexx. Nu, ramai cu Ban !
-
Ti-am mai zis de 100 de ori (FunkBlack), nu iei unban, nu-mi pasa de scuzele tale, sincer sa fiu, nici de tine nu-mi pasa, ti-ai cautat-o, ai gasit-o. :P