Skilled Gaming

Timp Liber/Free Time => DiscuÅĢii/Discussions => Topic started by: [SG]alexx. on 10 September 2013, 16:50:09

Title: O mica discutie
Post by: [SG]alexx. on 10 September 2013, 16:50:09
Salut vreau sal rog pe stunt sai dea ban lui Funk.Si da scz ca am facut topic degeaba dar na daca n-am id-ul lui stunt ce sa fac :)) Te rog stunt dai unban lui Funk.S-a invatat minte :o3
Title: Re: O mica discutie
Post by: s l a m on 10 September 2013, 17:56:56
vrei sai dea ban ori unban ? hotarastete.

T/C pentru a nu se face spam, il asteptam pe stunt.
Title: Re: O mica discutie
Post by: KisHumma on 10 September 2013, 18:21:11
Salut vreau sal rog pe stunt sai dea ban lui Funk
"sal" "sai" da....Sunt de acord cu tine in propozitia asta HAHA =)))

Nu merita :-j

Scuze pentru post, trebuia sa zic :))
Title: Re: O mica discutie
Post by: Chris Black on 10 September 2013, 18:21:45
Acel mesaj a fost scris de Funk prin intermediul lui [SG]alexx. Nu, ramai cu Ban !
Title: Re: O mica discutie
Post by: IstuntmanI on 10 September 2013, 18:54:47
Ti-am mai zis de 100 de ori (FunkBlack), nu iei unban, nu-mi pasa de scuzele tale, sincer sa fiu, nici de tine nu-mi pasa, ti-ai cautat-o, ai gasit-o. :P
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal