Skilled Gaming
Timp Liber/Free Time => Discuţii/Discussions => Topic started by: KisHumma on 12 September 2013, 18:55:09
-
Hello SG ! Azi ma uitam prin fisierele mele si am gasit ceva chestii :)) Am sa le postez aici, poate va reamintiti clipele alea (Unii <3)
(http://imageshack.us/a/img822/5183/vz09.png)
(http://imageshack.us/a/img209/9601/5g47.png)
(http://imageshack.us/a/img839/1746/6oe9.png)
(http://imageshack.us/a/img844/8572/k8q7.png)
(http://imageshack.us/a/img838/9261/ngv2.png)
(http://imageshack.us/a/img11/1714/rsrthebestchat.png)
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/423127_369923256371571_382698018_n.jpg)
Iar aici am intrat in communitate: http://forum.skilledg.com/index.php?topic=2393.0
-
RsR a fost gen RsE si a avut si el playeri . <3
Old times bru . :(
-
Nice . :)
-
Ce vremuri.Am jucat si eu pe RsR!
-
Si eu am niste poze in comp ' si cand imi amintesc imi vine sa plang . :( Nice :D
-
am gasit si eu cererea acuma cateva zile :o3 imi pare rau ca anu am ajuns sa joc pe RsR :o3
-
Da stiu ca am jucat si eu odata pe sv-ul tau :D
-
Nice, nice. :))
-
old times.
Am jucat si eu nitel pe el si era destul de 'funny' :D
-
Ce trec timpuriile.. nici logo cu PRO si CONTRA nu erau =)
-
Ce vremuri ... :D
-
Dragut :D
-
Frumos :)