HAHAH .:)) noi am pus manea ca facea ecou Simpa si era "dedicatie" :)))
Ce glume de betoniera are only . Si mor cannd vad ca puneti o manea si gata sunteti amuzanti . HASHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
P.S : Only betonieru' . ;;)
HAHAH .
Ce glume de betoniera are only . Si mor cannd vad ca puneti o manea si gata sunteti amuzanti . HASHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
P.S : Only betonieru' . ;;)
Am dat si eu de 3 oameni pe care i`ai vazut tu acuma... 8-XAdica? Te referi ca abia i-am cunoscut?