E pe naiba not bad :)) Daca stiam ca o sa fac drift puteam sa il fac, dar m-a pus asa fara sa vreau :)) Oricum ms guys :Dexerseaza , antrenament..inca mai ai mult de "mancat" :))
exerseaza , antrenament..inca mai ai mult de "mancat" :))Hai poti mai bine ?:)) Cum am zis, daca stiam ca ii drift faceam drift cum trebuie, dar eu ma asteptam sa fie cursa normala...
Hai poti mai bine ?:)) Cum am zis, daca stiam ca ii drift faceam drift cum trebuie, dar eu ma asteptam sa fie cursa normala...abia asteptam sa-mi spui asta, acum il downloadez.