Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: [SG]P1xuletz.xD on 24 October 2014, 21:43:58
-
Am facut acest topic pentru a va anunta ca voi fi inactiv pe o perioada mai scurta sau mai lunga de timp , pentru ca am niste probleme in familie , sau mai bine spus , trec printr-o perioada grea din viata mea[...]
p.s : In legatura cu uTD , maine era vorba sa terminam tot ce mai avem de facut la el , dar din pacate nu ma voi ocupa de nimic weekendu asta :|
-
Chiar imi pare rau pentru tine si na sper sa iti rezolvi probleme in familie si sa fie totul binee .
Succes si bafta si te reasteptam din nou pe SG !
-
Bafta bro!
-
Mult Succes !
-
Pacat , bafta . Te asteptam .
-
Imi pare rau de tine , te inteleg perfect , eu trec printr-o destramare de familie :). Ai grija de tine. :D
-
Am revenit ! Cred ? :|