Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: danee940 on 25 October 2014, 08:38:45

Title: [Revenire]danee
Post by: danee940 on 25 October 2014, 08:38:45
Deeeci.... In sfarsti mi-am putut cumpara un laptop normal, asta inseamna ca probabil o sa fiu mai activ :D ...
Title: Re: Revenire?
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 25 October 2014, 09:38:14
Welcome back! ;)
Title: Re: Revenire?
Post by: pcm. on 25 October 2014, 09:38:25
Atunci , bine ai revenit printre noi ! Baftaaa  :D
Title: Re: Revenire?
Post by: [SG]Andrei on 25 October 2014, 09:42:10
Bne ai venit
Title: Re: Revenire?
Post by: >.marKeLonn.< on 25 October 2014, 10:36:19
Te-ai plictisit pe la mefx cam rapid .. ;\

Bine ai revenit !
Title: Re: Revenire?
Post by: ✖️ kent on 25 October 2014, 11:15:27
Bine ai Revenit !
Title: Re: Revenire?
Post by: blacklife on 25 October 2014, 11:31:08
Bun venit ;;) !
Title: Re: Revenire?
Post by: s l a m on 25 October 2014, 18:32:22
Te-ai plictisit pe la mefx cam rapid .. ;\

Bine ai revenit !
HAHAAA MAXIM ! am vrut si eu sa zic dar imi este rau si am intrat abia acum XD

Salut -_- Nu e activitate pe -forumul lui vyorel- a ? :-j
Title: Re: Revenire?
Post by: ×X×_vasya_×X× on 25 October 2014, 18:40:15
Am vazut ca nu prea erai inactiv pe XZ .. , oricum bine ai revenit .
Title: Re: Revenire?
Post by: Syder on 25 October 2014, 20:54:38
          Bine ai revenit ! :)
Title: Re: Revenire?
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 26 October 2014, 10:06:58
Welcome back !
Title: Re: Revenire?
Post by: IstuntmanI on 26 October 2014, 12:10:42
Bine ai revenit... iarasi ! :)) Sper ca nu mai pleci. ;(
Title: Re: Revenire?
Post by: danee940 on 26 October 2014, 15:34:10
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :

1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!

Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-

Title: Re: Revenire?
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 26 October 2014, 15:43:55
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :

1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!

Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-


Propun sa calmati spiritele.Sper sa nu mai fie probleme cu tine.Vad ca tot ce tine de MefX si comunitatea aia,creeaza conflicte.
Title: Re: Revenire?
Post by: >.marKeLonn.< on 26 October 2014, 15:50:29
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :

1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!

Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-


"Ba" ii zici la amicii tai de-pe strazi si cartiere !
Sa tac .. e ultima oara , la prima abatere te-am ars , doar sa te gasesti sa faci pe smecherul aici .
Si .. baga bine la ca'p ce am scris mai sus .
#Pace si sedere placuta .

:topicclosed:
Title: Re: Revenire?
Post by: s l a m on 26 October 2014, 16:41:41
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :

1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!

Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-


Yep, yep. Nu ai nimic de aface cu Mefx, nu deloc. acum o saptamana parca, erai pe chat pe xz, Mefx mi-a dat ban pe xz cu ce am scris eu mai sus + cu idioteniile lui (eu nu m-am legat de masa, dar o pot face daca vreau si daca ma mai enerveaza mult). Te-ai dus dupa el acolo, cum s-au dus si altii, nu are nimeni nimic ca tu joci pe pocitania aia a lu' idiotu' ala de 'Mufix'. Voi nu vedeti ca din cauza la idiotu' ala pierdeti voi ? L-a tras dupa el si pe Chris si pe BlooD.
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal