Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: danee940 on 25 October 2014, 08:38:45
-
Deeeci.... In sfarsti mi-am putut cumpara un laptop normal, asta inseamna ca probabil o sa fiu mai activ :D ...
-
Welcome back! ;)
-
Atunci , bine ai revenit printre noi ! Baftaaa :D
-
Bne ai venit
-
Te-ai plictisit pe la mefx cam rapid .. ;\
Bine ai revenit !
-
Bine ai Revenit !
-
Bun venit ;;) !
-
Te-ai plictisit pe la mefx cam rapid .. ;\
Bine ai revenit !
HAHAAA MAXIM ! am vrut si eu sa zic dar imi este rau si am intrat abia acum XD
Salut -_- Nu e activitate pe -forumul lui vyorel- a ? :-j
-
Am vazut ca nu prea erai inactiv pe XZ .. , oricum bine ai revenit .
-
Bine ai revenit ! :)
-
Welcome back !
-
Bine ai revenit... iarasi ! :)) Sper ca nu mai pleci. ;(
-
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :
1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!
Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-
-
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :
1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!
Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-
Propun sa calmati spiritele.Sper sa nu mai fie probleme cu tine.Vad ca tot ce tine de MefX si comunitatea aia,creeaza conflicte.
-
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :
1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!
Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-
"Ba" ii zici la amicii tai de-pe strazi si cartiere !
Sa tac .. e ultima oara , la prima abatere te-am ars , doar sa te gasesti sa faci pe smecherul aici .
Si .. baga bine la ca'p ce am scris mai sus .
#Pace si sedere placuta .
:topicclosed:
-
Ba limitless si toti aceea care nu stiu ce au cu mine :
1. Nu am plecat
2. Ce probleme aveti? Nu v-am facut absolut nimic =]]
3. Nu am voie sa joc pe serveru' lui mefx?
4. Eu nu v-am dat ban pe xz sau pe sl, Mefx a fost! Deci taceti!
Nu vreau sa continu' ca nu vreau cearta, dar daca aveti ceva probleme cu mine spuneti-mi ! -.-
Yep, yep. Nu ai nimic de aface cu Mefx, nu deloc. acum o saptamana parca, erai pe chat pe xz, Mefx mi-a dat ban pe xz cu ce am scris eu mai sus + cu idioteniile lui (eu nu m-am legat de masa, dar o pot face daca vreau si daca ma mai enerveaza mult). Te-ai dus dupa el acolo, cum s-au dus si altii, nu are nimeni nimic ca tu joci pe pocitania aia a lu' idiotu' ala de 'Mufix'. Voi nu vedeti ca din cauza la idiotu' ala pierdeti voi ? L-a tras dupa el si pe Chris si pe BlooD.