Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: Emp3rio on 28 October 2014, 22:32:57
-
Mai mai se pare plec la sogoru la cules ( la cucuruz ) :(fight) :)) in plusz abia ateapta sa ma duc nare cu cine sa bea o bere si no :) poate ne inbatam si dormin intre cucuruz in frigu asta apai o sa ne fie bine :)) ! Revin duminica !!!
-
Mai mai se pare plec la sogoru la cules ( la cucuruz ) :(fight) :)) in plusz abia ateapta sa ma duc nare cu cine sa bea o bere si no :) poate ne inbatam si dormin intre cucuruz in frigu asta apai o sa ne fie bine :)) ! Revin duminica !!!
Amin .
Spor la cules de cucuruz ! =))
-
Bafta.Vezi ce faci! :))
-
Romana 1 - 0 Emp3rio. =))
Numai pe drumuri stai. :)) Ia-ti si o cutie de carton incapatoare, pentru orice eventualitate. :P :))
-
Mult noroc !
Ce naiba faceti voi cu " CUCURUZUL " :))) ?
-
bafta frate la cules :D
-
Bafta la cules =))
-
Pe vremea asta la culez cucuruz ?
Actualizare :
Emp3rio a ajuns la destinatie :))))))))))
(http://www.tensionnot.com/images/images/slideshow/Amazing521.jpg)
-
Cucuruzu fie cu tine !
Bafta =))
-
Spor la cules de cucuruz . Sper sa fie moale . Sa imi dai si mie un camion :D .