Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: fatman on 04 November 2014, 20:59:27

Title: [Revenire] Pasquale ;3
Post by: fatman on 04 November 2014, 20:59:27
Saluut , am auzit ca toti au luat unban , adica mi a venit un email de la skilledg si ma am vrut sa vad ce se mai intampla , stiu ca toti ma urati , dar asta e viata . Va pupacesc
Title: Re: saluuut
Post by: ×X×_vasya_×X× on 04 November 2014, 21:00:54
Bine ai revenit .
Title: Re: saluuut
Post by: Manu. on 04 November 2014, 21:02:21
Bine ai revenit!.
Title: Re: saluuut
Post by: s l a m on 04 November 2014, 21:36:42
Tot in limba dupa raisa sau ai realizat ce ti-am spus inainte sa te certi cu toti ?
Title: Re: saluuut
Post by: fatman on 04 November 2014, 21:39:31
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag.  Deja am pierdut multi prieteni .
Title: Re: saluuut
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 04 November 2014, 21:46:01
Calmati-va fetelor.

Bine ai revenit!
Title: Re: saluuut
Post by: blacklife on 04 November 2014, 21:47:42
Eu unul nu te urasc ,nici nu stiu povestea :))
Title: Re: saluuut
Post by: danee940 on 04 November 2014, 21:48:36
Nici eu nu te urasc... Nici eu nu stiu povestea :)) WB
Title: Re: saluuut
Post by: >.marKeLonn.< on 04 November 2014, 21:49:33
Ai noroc !
Title: Re: saluuut
Post by: IstuntmanI on 04 November 2014, 21:51:57
Bine ai revenit, speram ca ti-ai revenit. xD
Title: Re: saluuut
Post by: Syder on 04 November 2014, 22:41:33
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag.  Deja am pierdut multi prieteni .

         Ba esti. Ma enumar si eu printre aia pierduti. Un mesaj pe whatsapp n-ai mai trimis , hal de prieten. :) Poti sa pleci , mi-ai aratat de ce esti in stare.
Title: Re: saluuut
Post by: .shadoW on 04 November 2014, 22:45:49
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag.  Deja am pierdut multi prieteni .

Nu nu nu crezi ca pacalesti pe cineva? Nope. Iți curg balele după aia. Shut Up.

A da eu is printre primii xD pe care m-ai pierdut.
Title: Re: saluuut
Post by: fatman on 04 November 2014, 23:42:02
Mefx , cu tine nici nu vreau sa discut , nici nu ne am certat , nu ne am spus nimica si tu deja gata ,cearta . Sa nu mai dai reply la mine la posturi , ca m am saturat. Ma da te n p..a mea de n**b . Ca nu stii nimica . Te a apucat dintr o data .

@Edit by Syder : +20% warn pentru limbaj , chiar daca este cenzurat.
Title: Re: saluuut
Post by: Syder on 05 November 2014, 00:13:06
          Bine ai revenit inca o data. Iese cearta si nu vreau.
:topicclosed:
Title: Re: saluuut
Post by: IstuntmanI on 05 November 2014, 13:49:45
Mefx , cu tine nici nu vreau sa discut , nici nu ne am certat , nu ne am spus nimica si tu deja gata ,cearta . Sa nu mai dai reply la mine la posturi , ca m am saturat. Ma da te n p..a mea de n**b . Ca nu stii nimica . Te a apucat dintr o data .[/color]
You didn't changed at all, did you ? Meh.
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal