Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: fatman on 04 November 2014, 20:59:27
-
Saluut , am auzit ca toti au luat unban , adica mi a venit un email de la skilledg si ma am vrut sa vad ce se mai intampla , stiu ca toti ma urati , dar asta e viata . Va pupacesc
-
Bine ai revenit .
-
Bine ai revenit!.
-
Tot in limba dupa raisa sau ai realizat ce ti-am spus inainte sa te certi cu toti ?
-
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag. Deja am pierdut multi prieteni .
-
Calmati-va fetelor.
Bine ai revenit!
-
Eu unul nu te urasc ,nici nu stiu povestea :))
-
Nici eu nu te urasc... Nici eu nu stiu povestea :)) WB
-
Ai noroc !
-
Bine ai revenit, speram ca ti-ai revenit. xD
-
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag. Deja am pierdut multi prieteni .
Ba esti. Ma enumar si eu printre aia pierduti. Un mesaj pe whatsapp n-ai mai trimis , hal de prieten. :) Poti sa pleci , mi-ai aratat de ce esti in stare.
-
Nu sunt in limba dupa raisa . Si daca vreti cearta bafta eu nu ma bag. Deja am pierdut multi prieteni .
Nu nu nu crezi ca pacalesti pe cineva? Nope. Iți curg balele după aia. Shut Up.
A da eu is printre primii xD pe care m-ai pierdut.
-
Mefx , cu tine nici nu vreau sa discut , nici nu ne am certat , nu ne am spus nimica si tu deja gata ,cearta . Sa nu mai dai reply la mine la posturi , ca m am saturat. Ma da te n p..a mea de n**b . Ca nu stii nimica . Te a apucat dintr o data .
@Edit by Syder : +20% warn pentru limbaj , chiar daca este cenzurat.
-
Bine ai revenit inca o data. Iese cearta si nu vreau.
:topicclosed:
-
Mefx , cu tine nici nu vreau sa discut , nici nu ne am certat , nu ne am spus nimica si tu deja gata ,cearta . Sa nu mai dai reply la mine la posturi , ca m am saturat. Ma da te n p..a mea de n**b . Ca nu stii nimica . Te a apucat dintr o data .[/color]
You didn't changed at all, did you ? Meh.