Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: Bogdan ✖️ on 08 November 2014, 18:51:48
-
Da,da,poveste lunga,cred ca toti stiti ce s-a intamplat.
Deci da,am revenit,acum puteti sa ma injurati.
-
Bine ai revenit! Ai grija ce tampenii mai faci si tu.
-
Welcome back. xD
-
Bine ai revenit !
-
Si vreau sa-mi mai cer scuze celor pe care i-am jignit,mai ales lui SHADOW si lui KissHuma.
-
Bine ai revenit
-
Welcome back !
-
Uelcam bec! :D
-
Bine ai revenit bro!
-
Bine ai revenit .
-
Welcome back
-
Si vreau sa-mi mai cer scuze celor pe care i-am jignit,mai ales lui SHADOW si lui KissHuma.
De ce trebuie sa faceti mereu cate ceva ? Eu nu am nimic cu tine, tie ti s-a casunat.
Bine ai revenit !
-
Bine ai revenit ..
Pe tine nu te-am mai retinut :-?