Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: ActiON_ on 09 November 2014, 14:57:31

Title: [Revenire]ActiON_
Post by: ActiON_ on 09 November 2014, 14:57:31
Salutari Skilled Gaming ! Ma bucur sa fiu aici din nou. Inainte sa revin, am mai fost pe o comunitate, dar nu era chiar asa de frumoasa ca SG. Sper sa ne intelegem si sa nu existe certuri.
Title: Re: Am revenit
Post by: s l a m on 09 November 2014, 14:59:13
F***e-Pl** no ? XD

Bine ai revenit :D
Title: Re: Am revenit
Post by: FaLLenGirL on 09 November 2014, 15:00:22
welcome back :)
Title: Re: Am revenit
Post by: [SG]Andrei on 09 November 2014, 15:00:39
Bine ai revenit
Title: Re: Am revenit
Post by: .shadoW on 09 November 2014, 15:01:05
=)) Vai de steaua ta xD. Te superi din nimic.
Title: Re: Am revenit
Post by: ×X×_vasya_×X× on 09 November 2014, 15:02:24
Odododo , toti dependentii de SG .

Welcome back !
Title: Re: Am revenit
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 09 November 2014, 15:14:37
Welcome back!
Title: Re: Am revenit
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 09 November 2014, 15:15:49
Welcome back ...
Title: Re: Am revenit
Post by: IstuntmanI on 09 November 2014, 15:36:03
Bine ai revenit !

Quote
* []stuntman[] * .: asa e cand intrati pe site-uri facute de toti copiii ^^
* []stuntman[] * .: multi plecati de pe SG, va tot mutati pe forumuri, apoi reveniti, ca vedeti ca niciunul nu e bun
Cam toate site-urile sunt facute deoarece ownerii lor vor sa domine pe altii, sa se simta sefi, si vor sa scoata si bani, bagand reclame, sau bagand tot felul de programe malicioase. Skilled Gaming este facut strict pentru informatii, nu suportam pirateria, nu bagam reclame, acest forum este cat se poate de prietenos cu utilizatorii, de aceea reveniti majoritatea, fiindca nici un alt forum nu este facut pe aceleasi principii ca Skilled Gaming.
Title: Re: Am revenit
Post by: ActiON_ on 09 November 2014, 15:38:24
Au aparut niste discutii pe Y!M cu mine si asta ma deranjeaza. Am ajuns un subiect de barfa. Eu vreau doar sa iau totul de la 0, aici. M-am invatat minte. Si tot aici vreau sa imi cer scuze tuturor care le-am gresit. Vreau sa fiu impacat cu lumea, dar altii nu vor sa fie impacati cu mine, deci nici eu nu pot...
Title: Re: Am revenit
Post by: IstuntmanI on 09 November 2014, 15:53:19
Au aparut niste discutii pe Y!M cu mine si asta ma deranjeaza. Am ajuns un subiect de barfa. Eu vreau doar sa iau totul de la 0, aici. M-am invatat minte. Si tot aici vreau sa imi cer scuze tuturor care le-am gresit. Vreau sa fiu impacat cu lumea, dar altii nu vor sa fie impacati cu mine, deci nici eu nu pot...
Nu-l baga in seama pe MefX/xStyle, e tampit. =))
Title: Re: Am revenit
Post by: Syder on 09 November 2014, 17:03:32
          Bine ai revenit!
Title: Re: Am revenit
Post by: blacklife on 09 November 2014, 18:03:32
Salutari !
Bine ai revenit :)
Title: Re: Am revenit
Post by: Bogdan ✖️ on 09 November 2014, 18:08:40
Bine ai revenit.
Title: Re: Am revenit
Post by: >.marKeLonn.< on 09 November 2014, 20:21:34
Bine ai revenit !
Cam toate site-urile sunt facute deoarece ownerii lor vor sa domine pe altii, sa se simta sefi, si vor sa scoata si bani, bagand reclame, sau bagand tot felul de programe malicioase. Skilled Gaming este facut strict pentru informatii, nu suportam pirateria, nu bagam reclame, acest forum este cat se poate de prietenos cu utilizatorii, de aceea reveniti majoritatea, fiindca nici un alt forum nu este facut pe aceleasi principii ca Skilled Gaming.
Pentru asta te iubesc , pot sa te iau de sotie ? =]

Bine ai revenit ! =D
Title: Re: Am revenit
Post by: VALIK on 09 November 2014, 21:14:33
Welcome back :D
Title: Re: Am revenit
Post by: Emp3rio on 09 November 2014, 21:19:33
Welcome back!!! HF!!
Title: Re: Am revenit
Post by: xCristi™ on 10 November 2014, 01:09:21
Mno da ce-ai facut ma ? Sti ce zic ?
Welcome back , ca na ..asa se cuvine..
Title: Re: Am revenit
Post by: KnowN. on 10 November 2014, 08:59:17
Nu-l baga in seama pe MefX/xStyle, e tampit. =))
:-bd

Bine ai revenit!
Title: Re: Am revenit
Post by: Manu. on 10 November 2014, 12:30:43
Bine ai revenit.:)
Title: Re: Am revenit
Post by: ✖️ kent on 10 November 2014, 13:31:56
Welcome Back .
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal