Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: xCristi™ on 22 November 2014, 19:27:31

Title: [Inactivitate] xCristi™
Post by: xCristi™ on 22 November 2014, 19:27:31
Buna.
Dupa cum unii stiti iar mi s-a stricat pc-ul..
Pana pe 25 decebrie nu prea o sa mai ne vedem doar pe mess..
In plus acum am timp sa stau mai mult cu noua mea iubita
A si da , nu imi fac server ca tot m-ati inebunit..
Pe 24 decembrie imi iau laptop..
Bye bye
Era sa uit.. Multumesc AroWnd ca mai ajutat sa evoluez atat pe RsP.. Adica de 5euro , cine imi dadea mie Rcon'u..
Thanks:Mendy,Exman,StuntMan,Shadow,Dia_=],vasya si atat !
Bye !
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: ×X×_vasya_×X× on 22 November 2014, 19:39:52
Sa te distrezi cu noua ta iubita si sa nu uiti sa iti iei si laptop .
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: xCristi™ on 22 November 2014, 19:42:04
Sa te distrezi cu noua ta iubita si sa nu uiti sa iti iei si laptop .
Acum esti ironic , nu ? =))
l'as ca nu o sa uit de SG , ca mi-a intrat in cap ca olx.ro =)))))
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 22 November 2014, 21:43:13
Bafta =D   =D
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 22 November 2014, 21:51:41
Bafta!
Va fi totul OK!
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: Bogdan ✖️ on 22 November 2014, 22:18:00
Sper sa iti rezolvi problema :>
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: >.marKeLonn.< on 23 November 2014, 12:16:29
Bafta , ai grija ce faci cu prietena !
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: s l a m on 23 November 2014, 12:28:01
Bafta cu gajika, vezi ca nu sunt scumpe, gasesti si la farmacie *ifyouknowwhatimean*
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: sssx on 23 November 2014, 13:04:52
N-o sami fie dor de tine deoarece ai si nr meu si toate messurile mele xD glumesc o sa ne fie dor de tine . Bafta cu Angy ;)
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: DiFUSe on 23 November 2014, 13:11:35
Bafta. Sper sa revii cat mai curand.
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: blacklife on 23 November 2014, 13:42:30
Bafta !
Mult noroc cu .. iubita ;))
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: ActiON_ on 23 November 2014, 14:32:58
PC-urile astea... Trebuie sa iti iei un PC/laptop acum de Black Friday.
Bafta in continuare si te asteptam cu drag inapoi.
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: IstuntmanI on 23 November 2014, 17:33:04
Sa ne anunti cand va despartiti. :trollking:
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: xCristi™ on 23 November 2014, 18:49:45
Ne-am despartit =))
Nu ma .. Ne traim viata la maxim..
Va anunt cum sa nu va anunt da va anunt...
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: [SG]Andrei on 23 November 2014, 18:57:36
Bafta Sper sa revii
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: ×X×_vasya_×X× on 23 November 2014, 19:12:40
Bafta Sper sa revii


Nu a zis ca pleca definitiv , a spus ca ia o mica pauza pana pe 25 decembrie . Sigur ca va reveni .
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: [SG]Andrei on 23 November 2014, 20:59:17
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: ×X×_vasya_×X× on 23 November 2014, 21:03:17
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?

Eu ti-am explicat , fii mai calm . Nu te impusca nimeni pana cand . Si nu ridica asa tare vocea , nu suntem intr-o orchestra aici .
Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: xCristi™ on 23 November 2014, 22:01:02
Bee eu aici am facut topic ca sa ma laud si ma imi afirm inactivitatea nu sa va certati :))
Pentru a evita un scandal..

Title: Re: Inactivitate pana pe data de 25 decembrie
Post by: >.marKeLonn.< on 23 November 2014, 22:02:43
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?
Omul ti-a explicat , poate corectat .
Dece cct trebuie sa sari de pe scaun' ? fi mai ok baiatu'. doar nu a omorat pe nimeni ? xD
Sunteti fantastici.
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal