Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: xCristi™ on 22 November 2014, 19:27:31
-
Buna.
Dupa cum unii stiti iar mi s-a stricat pc-ul..
Pana pe 25 decebrie nu prea o sa mai ne vedem doar pe mess..
In plus acum am timp sa stau mai mult cu noua mea iubita
A si da , nu imi fac server ca tot m-ati inebunit..
Pe 24 decembrie imi iau laptop..
Bye bye
Era sa uit.. Multumesc AroWnd ca mai ajutat sa evoluez atat pe RsP.. Adica de 5euro , cine imi dadea mie Rcon'u..
Thanks:Mendy,Exman,StuntMan,Shadow,Dia_=],vasya si atat !
Bye !
-
Sa te distrezi cu noua ta iubita si sa nu uiti sa iti iei si laptop .
-
Sa te distrezi cu noua ta iubita si sa nu uiti sa iti iei si laptop .
Acum esti ironic , nu ? =))
l'as ca nu o sa uit de SG , ca mi-a intrat in cap ca olx.ro =)))))
-
Bafta =D =D
-
Bafta!
Va fi totul OK!
-
Sper sa iti rezolvi problema :>
-
Bafta , ai grija ce faci cu prietena !
-
Bafta cu gajika, vezi ca nu sunt scumpe, gasesti si la farmacie *ifyouknowwhatimean*
-
N-o sami fie dor de tine deoarece ai si nr meu si toate messurile mele xD glumesc o sa ne fie dor de tine . Bafta cu Angy ;)
-
Bafta. Sper sa revii cat mai curand.
-
Bafta !
Mult noroc cu .. iubita ;))
-
PC-urile astea... Trebuie sa iti iei un PC/laptop acum de Black Friday.
Bafta in continuare si te asteptam cu drag inapoi.
-
Sa ne anunti cand va despartiti. :trollking:
-
Ne-am despartit =))
Nu ma .. Ne traim viata la maxim..
Va anunt cum sa nu va anunt da va anunt...
-
Bafta Sper sa revii
-
Bafta Sper sa revii
Nu a zis ca pleca definitiv , a spus ca ia o mica pauza pana pe 25 decembrie . Sigur ca va reveni .
-
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?
-
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?
Eu ti-am explicat , fii mai calm . Nu te impusca nimeni pana cand . Si nu ridica asa tare vocea , nu suntem intr-o orchestra aici .
-
Bee eu aici am facut topic ca sa ma laud si ma imi afirm inactivitatea nu sa va certati :))
Pentru a evita un scandal..
-
Asa si ce te bagi tu ? iara cauti scandal ?
Omul ti-a explicat , poate corectat .
Dece cct trebuie sa sari de pe scaun' ? fi mai ok baiatu'. doar nu a omorat pe nimeni ? xD
Sunteti fantastici.