Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: [SG]Vladu on 05 December 2014, 17:42:54
-
O sa fiu inactiv saptamana asta,am multa treaba si rar o sa mai intru pe forum.Sper ca ma intelegeti!!
-
Okay, asteptam sa revii. Succes la ce ai de facut ! :)
-
Multa bafta !
-
Bafta omule , te asteptam sa revii cat mai curand :D .
-
Bafta!! ;)
-
Multa bafta! :D ;)
-
Cred ca tezele de omoara , nu ? :)) oricum Bafta ;)
-
Bafta Vladule :D
-
Bafta =D :D
-
Bafta.:).:D