Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: [SG]P1xuletz.xD on 11 December 2014, 12:13:44
-
Voi fi inactiv ceva vreme , deoarece nu ma simt prea bine ... Sper sa imi treaca cat mai repede =D
-
Nasol , bafta .
-
Sa te faci bine bro!
PS:Bafta,sa te relaxezi mult :)
-
Sa te faci bine mami! :))
-
sa te faci bine omule :))
-
Sanatate boss. Batranetea asta :))
-
Insanatosire grabnica .
-
Sa revii cat mai repede .
-
Bafta si insanatosire grabnica. Sa revii cat mai repede.
-
Sa scrii in testament ca imi lasi mie prietena ta... daca ai. =))
Serios vorbind acum, sper ca n-ai nimic prea grav. :D Si eu sunt cam racit. D:
-
Sa te intorci repede bro !
-
:( Sa te faci bine si sa revii repede :D
-
Ai grija. Salut !
-
Bafta :) Sper sa revi cat mai repede..
-
Sa revi cat mai repede.:)
-
Bafta P1xuletz
Sper sa revi cat mai repede