Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: >.marKeLonn.< on 20 December 2014, 14:46:53

Title: [inactivitate] ►LimiTLesS◄
Post by: >.marKeLonn.< on 20 December 2014, 14:46:53
Imi voi scade activitatea foarte mult pana anul viitor , poate de tot pana in data de 10 Ianuarie maxim , pentru ca vin sarbatorile asa ca voi pleca cu prietenii pana anul viitor ;)) . poate voi intra de pe mobil , poate .
Sarbatori fericite , aveti grija de voi . :*

Cya guy'z / Girl's  ! =D
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: ×X×_vasya_×X× on 20 December 2014, 14:48:45
Sarbatori fericite alaturi de prietenii tai si de familia ta !

Pacat ca ne vom auzi la anul .. e prea mult de asteptat .
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: s l a m on 20 December 2014, 14:50:47
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D

Sarbatori fericite :D
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: IstuntmanI on 20 December 2014, 14:59:53
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D
=]]

Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el. =))

Distractie placuta. :P
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: s l a m on 20 December 2014, 15:02:31
=]]

Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el. =))

Distractie placuta. :P
Plec, sa nu uiti sa-mi dai ban iar :-s
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 20 December 2014, 15:21:47
Nu cauta santul dar tot il gaseste!  :trollsanta:


Distractie placuta!
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: ® Adi on 20 December 2014, 15:59:41
sarbatori fericite ;)

 :trollsanta:
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: FaLLenGirL on 20 December 2014, 16:06:28
Sarbatori fericite ! >:D<

Si distractie placuta alaturi de cei dragi :)   :osiy:
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: [SG]Andrei on 20 December 2014, 22:06:36
Sarbatori fericite !

Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: Manu. on 20 December 2014, 22:24:24
Sarbatori Fericite.!!
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: Patrick. on 21 December 2014, 00:40:57
Sarbatori Fericite !!
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: blacklife on 21 December 2014, 01:11:12
Craciun Fericit !
Poate ca Mosu' iti va aduce vreodata ceea ce iti lipseste ;;)  ;))  :-)/\:-)
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: >.marKeLonn.< on 21 December 2014, 01:15:16
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D
Nuuuuuu , nu .
Nu cauta santul dar tot il gaseste!  :trollsanta:

Nu-s in stare . :))

Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el.
O sa-l iau pe shadOw cu mine . =]]
Poate ca Mosu' iti va aduce vreodata ceea ce iti lipseste ;;)  ;))  :-)/\:-)
Lucrul acela fiind ? sa stiu ce sa imi doresc , poate , anul acesta . ;-?
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: SpyWare_ =D ™ on 21 December 2014, 08:37:44
Bafta bro!Sper sa te intorci curand! :)
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 21 December 2014, 10:14:35
Sarbatori Fericite :D
Title: Re: La anu .. si la multi ani!
Post by: Syder on 22 December 2014, 15:06:45
          Sarbatori fericite !
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal