Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: >.marKeLonn.< on 20 December 2014, 14:46:53
-
Imi voi scade activitatea foarte mult pana anul viitor , poate de tot pana in data de 10 Ianuarie maxim , pentru ca vin sarbatorile asa ca voi pleca cu prietenii pana anul viitor ;)) . poate voi intra de pe mobil , poate .
Sarbatori fericite , aveti grija de voi . :*
Cya guy'z / Girl's ! =D
-
Sarbatori fericite alaturi de prietenii tai si de familia ta !
Pacat ca ne vom auzi la anul .. e prea mult de asteptat .
-
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D
Sarbatori fericite :D
-
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D
=]]
Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el. =))
Distractie placuta. :P
-
=]]
Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el. =))
Distractie placuta. :P
Plec, sa nu uiti sa-mi dai ban iar :-s
-
Nu cauta santul dar tot il gaseste! :trollsanta:
Distractie placuta!
-
sarbatori fericite ;)
:trollsanta:
-
Sarbatori fericite ! >:D<
Si distractie placuta alaturi de cei dragi :) :osiy:
-
Sarbatori fericite !
-
Sarbatori Fericite.!!
-
Sarbatori Fericite !!
-
Craciun Fericit !
Poate ca Mosu' iti va aduce vreodata ceea ce iti lipseste ;;) ;)) :-)/\:-)
-
No, vezi sa nu cauti santuri dimineata :D
Nuuuuuu , nu .
Nu cauta santul dar tot il gaseste! :trollsanta:
Nu-s in stare . :))
Firar. :( Nu putea sa plece shad0w ? Macar scapam de el.
O sa-l iau pe shadOw cu mine . =]]
Poate ca Mosu' iti va aduce vreodata ceea ce iti lipseste ;;) ;)) :-)/\:-)
Lucrul acela fiind ? sa stiu ce sa imi doresc , poate , anul acesta . ;-?
-
Bafta bro!Sper sa te intorci curand! :)
-
Sarbatori Fericite :D
-
Sarbatori fericite !