Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: ActiON_ on 24 December 2014, 17:27:45

Title: [Revenire] ActiON_
Post by: ActiON_ on 24 December 2014, 17:27:45
Salut. Am decis sa revin pe aceasta comunitate. Dupa cum vedeti, mi-am schimbat si numele, deoarece celalalt (stiti care, pentru ca m-ati auzit mai de peste tot) mi-a adus necazuri. Si eu nu vreau sa fiu certat cu nimeni. Sper ca aceasta schimbare de nick sa fie ultima.
Eu va cer un singur lucru: sa ma iertati pentru tot ce am facut in trecut. Mi-e rusine de ce am facut. Deci, imi cer mii de scuze. Sper ca puteti sa le acceptati. Stiu ca v-am enervat, dar voi incerca sa ma schimb. Si mai stiu ca tot ziceam ca ma voi schimba si nu am mai facut-o. Si pentru asta imi cer scuze. Sper sa ma iertati.
Ma bucur sa fiu din nou aici. Sper sa ma acceptati din nou si sa ne distram impreuna.
Cu ocazia asta, va urez un Craciun fericit si sa aveti parte de tot ce e mai bun.
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: AroWn.xD on 24 December 2014, 18:30:38
Bine ai revenit !
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: ×X×_vasya_×X× on 24 December 2014, 19:06:18
Bine ai revenit!
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: X_Dima_X on 24 December 2014, 19:07:51
Welcome to back ! :)
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 24 December 2014, 19:21:19
Bine ai revenit!
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: IstuntmanI on 24 December 2014, 19:27:39
Nu stiu ce e cu atatea scuze de la voi, ma uimiti. :))

Bine ai revenit ! Speram sa nu mai apara probleme. :D
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: [SG]Andrei on 24 December 2014, 21:13:27
Bine ai revenit
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: Patrick. on 24 December 2014, 23:28:32
bine ai revenit :D
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: blacklife on 25 December 2014, 13:05:32
Bine ai revenit !
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 25 December 2014, 16:48:45
TU cine sfantu susan mai esti ? AKA ?

Oricum , bine ai venit =))
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: ActiON_ on 25 December 2014, 17:12:19
TU cine sfantu susan mai esti ? AKA ?


Aka _sTalLone_, HarT., _MySelf_ :))))
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: s l a m on 25 December 2014, 17:31:57
Sfantul Salam sa te aibe in paza...

Bine ai revenit *desiinucredaastaXDsigurveifacecaultimaoara*
Title: Re: Revenire ActiON_
Post by: Bogdan ✖️ on 26 December 2014, 12:28:33
Bine ai revenit !
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal