Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: Liberty on 20 January 2015, 16:33:36
-
Salut. In acest topic vreau sa anunt ca ma las de SG. Motivele nu sunt prea multe... dar simt ca nu este aici locul meu. Simt ca nu am ce cauta pe aici... asa ca am zis sa imi anunt inactivitatea. Am ales sa fiu inactiv pe SG pentru ca mai vreau si ceva nou. Undeva sa o iau de la inceput. Sa cunosc oameni noi. Sa imi fac prieteni sau dusmani noi. Ma bucur ca am putut fi in aceasta comunitate. Am incercat sa fiu cat mai bun posibil. Eu cred ca nu am reusit la maxim sa fac asta. Ma opresc aici pentru ca nu vreau sa fac drama. Vreau sa va urez succes tuturor si sper ca comunitatea sa mai tina. Noroc.
-
bafta sa ai bre :P
-
Bafta! :) ;)
-
Lol. Iar. =]]
Cya. :]
-
Cine sa va inteleaga si pe voi :-j ?
Mult Noroc.. !
-
Cine sa va inteleaga si pe voi :-j ?
Mult Noroc.. !
Asa sunt toti (:|
In fine bafta :sadtrollface:
-
Bafta .:D o|^_^|o
-
Uitati! Stiam ca cativa o "sa-si dea talente". Blacklife, eu nu va inteleg pe voi. De asta am spus ca nu prea ma simt calumea pe comunitatea asta. Cand incerc si eu sa spun ceva, repede vin talentosii. In fine. Oricum nu mai revin. Atunci cand m-am lasat prima data am spus ca o sa mai revin candva. Acum nu am mai spus nimic ca m-as intoarce. Cum am lasat de tot o comunitate, asa o las si pe asta. Oricum gata cu prostiile astea. Ceau.
-
Uitati! Stiam ca cativa o "sa-si dea talente". Blacklife, eu nu va inteleg pe voi. De asta am spus ca nu prea ma simt calumea pe comunitatea asta. Cand incerc si eu sa spun ceva, repede vin talentosii. In fine. Oricum nu mai revin. Atunci cand m-am lasat prima data am spus ca o sa mai revin candva. Acum nu am mai spus nimic ca m-as intoarce. Cum am lasat de tot o comunitate, asa o las si pe asta. Oricum gata cu prostiile astea. Ceau.
Ai dreptate aici.
Fiecare membru pierdut sau castigat conteaza. Fiecare cu decizia lui. Iti urez bafta in continuare.
-
Tu cine mai esti ?
In fine,bafta.
-
Tu cine mai esti ?
In fine,bafta.
Este _[Valentin]_ aka _InfernuS_ (INfernUS)
Bafta.
-
Tu cine mai esti ?
In fine,bafta.
Nici eu nu stiu cine e, eh, nu cred ca am pierdut ceva important din moment ce exista cuvantul" talentosii" sau forma eufonica ar fi " ca cativa".
Oricum, bafta tie fost camarad de care au auzit multi, bafta in viata!
-
Bafta omule , sper ca o sa mai treci pe la noi , sau o sa te razgandesti sa revii .