Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: [SG]alexx. on 24 January 2015, 21:23:29
-
Stiu ca nu va pasa , dar am revenit :)) .Am avut cateva probleme cu scoala cu incheierea situatiilor la scoala , dar acum pot sa stau linistit pe forum :D
-
Bine ai venit ! =D
-
Bine ai venit !
-
No, da' bine ai revenit.
-
Hi hi , bine ai revenit omule ! :D
-
Bine ai revenit ! :D
-
Bine ai venit :D
-
No da , bine ai revenit , bem o bere ma tarziu :)) :P.
-
Bune ai revenit :D !
-
Bine ai revenit!
-
Bine ai revenit !
-
Wb bro! :D
-
Bine ai revenit ! Un SAMP mai tarziu ? =))
-
Bine ai revenit
-
cred ca este al 5lea topic de revenire al tau :))