Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: ActiON_ on 31 January 2015, 19:14:06
-
Salutari, dragi membri ai Skilled Gaming ! In acest topic imi voi anunta inactivitatea pe comunitate, impreuna cu motivul acesteia. Incepand de maine sau luni, voi fii inactiv timp de 1-3 saptamani (poate si mai devreme). Pai, o sa ma mut in Germania. Si pana o sa-mi iau PC/laptop si imi voi pune internet, nu voi putea intra nici pe SG, nici pe Facebook. Sper sa ma intelegeti. Cand voi reveni, o sa-mi anunt revenirea intr-un reply la prezentul topic. Sper sa ne auzim cu bine. Bafta si la revedere !
-
Bafta in Germania sa nu ma faci de rusine tara Action :))
-
In Germania? :o Misto, drum bun si asteptam sa revii! :*
-
Bafta omule!Sa te intorci repede!
-
Ce-as vrea si eu in Germania... :)) Distractie placuta pe acolo. xD Speram sa revii cat mai repede.
-
Bafta omule , sa nu faci prostii :]
-
Bafta frate, speram sa revi cat mai repede :) !.
-
Succes sa revi cat mai repede ;)
-
Bafta =D o sa ne lipsesti =D
-
Bafta,iati pc-ul cu tine ca sa nu mai ai probleme :D
-
Drum bun,vezi ce faci.
-
Germania?.sa revi cat mai repede.
Bafta. :D
-
Drum bun :)>-
-
Drum bun :)
-
Bafta :D si drum bun :)