Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: xCristi™ on 05 February 2015, 00:16:59
-
Ba.. Am revenit pe SG si vreau sa imi schimb atitudinea deoarece vad ca multi ma considerati un imb*cil ..
Sper sa ne intelegem mai bine .. Nu am fost acasa mult timp si am fost la Brasov la bunici .
On: Maine revin la rank-ul de vip asa ca incerc sa va ajut si eu cat mai pot .
Bine ai revenit!
PS:Sper ca te vei apuca de treaba la HTML :)
Bine ca ai spus . Poti sa alegi pe altcineva pentru HTML .. Motive ? = Net de seminte .. / PC vechi .. Nu am conditii .. Poate altadata .
-
Bine ai revenit!
PS:Sper ca te vei apuca de treaba la HTML :)
-
Bine ai revenit :) :D !
-
Bine ai revenit ! =D
-
bine ai venit :D
-
Bine ai revenit! :p
-
Bine ai revenit Cristi.
-
Bine ai revenit ... =]
-
Bine Ai revenit ! :D
-
Bine ai revenit !
-
Bine ai venit ! :D
-
Bine ai revenit .