Skilled Gaming

General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: ActiON_ on 17 February 2015, 17:52:30

Title: [Revenire] ActiON_
Post by: ActiON_ on 17 February 2015, 17:52:30
  Salutari, dragi membri ai Skilled Gaming. In acest topic vreau sa-mi anunt revenirea pe comunitate, dupa o perioada de aproximativ 2 saptamani.
  Am ajuns cu bine in Germania. E frumos in zona in care locuiesc. Stau aproape de munti. Diminetile si noptile sunt foarte reci in aceasta perioada, dar in timpul zilei, temperatura mai creste. Monumentele m-au impresionat foarte mult. De fapt, intreaga arhitectura m-a impresionat si inca ma impresioneaza. Insa, mai am de umblat si de vizitat. Locuiesc foarte aproape si de Dunare. Dunarea si muntii creeaza peisaje extraordinare. Oamenii sunt prietenosi din cate am observat. Limba germana e grea, dar pentru inceput, am invatat ce e de baza. Adica pot sa ma duc la magazin fara sa ma fac de ras. Pietonilor li se ofera o prioritate maxima. Multi oameni de aici fac mult sport. Aici e mare liniste si siguranta. Oricum, Germania e mult peste Romania. Sincer, nu m-as intoarce in Romania. Sunt unele restrictii pe Internet, dar e bine ca sunt. Adica, folosirea internetului in Germania e mai stricta decat in Romania. Asadar, sunt diferente uriase intre cele doua tari.
  Acum, pe SG, stau de pe tableta. Nu stiu cat timp voi fi activ, dar e posibil sa fiu mai activ decat in trecut.
  In incheiere, vreau sa spun ca mi-a fost dor de aceasta comunitate. Sper sa ne intelegem bine si in continuare. Va urez mult succes si sper ca SG-ul sa-si continue ascensiunea, dar asta se poate doar prin contributia fiecaruia, dupa putinta.


[right-indent]Cu stima,
ActiON_[/right-indent]
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: Manu. on 17 February 2015, 18:03:03
Bine ai revenit, sper sa te simti bine in Germania.xD
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: [SG]P1xuletz.xD on 17 February 2015, 18:11:06
welcome back ,
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: Patrick. on 17 February 2015, 18:13:18
Bine ai revenit :P
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: ×X×_vasya_×X× on 17 February 2015, 18:59:41
Foarte bine :P . Sper sa te distrezi de minune acolo :) .
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: VALIK on 17 February 2015, 19:06:26
Asa m-am simtit si eu cand am venit in Italia pana a incepe scoala.
Oricum nu conteaza , Welcome Back
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: Badboy.UndeadArmy™ on 17 February 2015, 20:26:22
Bine ai revenit bro! :)
Comunitatea asta are nevoie de staff activ,sper sa incepi si tu treptat sa te implici!

Imi pare bine,ca esti intr-un loc frumos,si ca te bucuri.M-as duce si eu :))
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: s l a m on 17 February 2015, 20:40:55
E tare acolo :v, dupa 1 luna 2 iti poti lua o masina deja (la mana a 2, sunt destul de ieftine)

Bine ai revenit :D
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: IstuntmanI on 17 February 2015, 21:16:57
Bine ai revenit ! As vrea si eu acolo. ;x
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: Raylisse on 18 February 2015, 07:46:25
Bine ai revenit, cand ai zis de Dunare mi-ai stricat cam toata ziua amintindu-mi de scumpa mea diriginta care poarta acest nume de familie( sper sa moara cat mai repede.)
Oricum, bine ai revenit si vezi ce faci acolo, grija la fetite. =)))
Title: Re: [Back/Revenire] ActiON_
Post by: blacklife on 18 February 2015, 20:29:46
Bine ai revenit !
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal