Skilled Gaming
General => Reguli/Rules => Ştiri useri/Users news => Topic started by: RazvanS_ on 26 March 2015, 21:13:02
-
Salut,voi fi inactiv 1 saptamana,poate 2,am probleme la scoala,
+ nu mai am timp de caclulator,am multa treaba.
Bafta incontinuare.! :)
-
Spor la invatat :D
-
Mult noroc :) ! Oricum vei reveni mai repede de atat ,presimt.
-
Bafta frate la invatat. :D
-
Bafta la invatat si cu scoala aia :P sper sa te intorci cat mai repede =((
-
Bafta la invatat, sper sa revi repede, dar cum a zis si black presim ca vei reveni mai repede.:)
-
Bafta, sper sa te revedem in curand !
-
incurand !
Degeaba semne de punctuatie daca ai scris IN CURAND legat. *facepalm*
Bafta la scoala, stiu cum e, keep calm, vine vacantaaaaaaa!!!! <3