Skilled Gaming

Servere/Servers => Green Zone Stuntage (SA:MP) => Reports => Topic started by: BlackEagle. on 03 December 2015, 18:26:00

Title: [PLAYER] [SG]Haswell
Post by: BlackEagle. on 03 December 2015, 18:26:00
Bun deci : adminul Haswell poate sa zboare cu flycar , si sa captureze.. , deci noua nu ne este permis si lui ii este ? :|
ii zic la Stradivarius nu imi raspunde nimica ... , pe unii chiar ii doare undeva si nici nu sunt AFK ..
incerc sa va aduc si dovada dar nu am cum sa aduc ca no-admin
http://imgur.com/N0RYdeQ
Daca tot a zis ca scoate in care sunt sigur ca nu-l scoate ?
Ca admin el de ce foloseste?!
Title: Re: Flycaring
Post by: RazvanS_ on 03 December 2015, 18:36:00
Da ma eagle l.am scos fericit ? .. i.am zis si lui stradi ca l.am scos ce atata TAMTAM ?
Title: Re: Flycaring
Post by: s l a m on 03 December 2015, 18:40:09
Da ma eagle l.am scos fericit ? .. i.am zis si lui stradi ca l.am scos ce atata TAMTAM ?
Tamtam ? omule, trebuia sa fii pedepsit de multe ori .
Tu ca admin ce esti, si matur (cica) ar trebuii sa-ti dai seama ca nu ai voie sa capturezi cu flycar, dar deh, se mai intampla :( :-j

:pro: ban 3-5 zile, ca sa-ti oxigenezi creierasul.
Title: Re: Flycaring
Post by: RazvanS_ on 03 December 2015, 19:25:55
:3
Tamtam ? omule, trebuia sa fii pedepsit de multe ori .
Tu ca admin ce esti, si matur (cica) ar trebuii sa-ti dai seama ca nu ai voie sa capturezi cu flycar, dar deh, se mai intampla :( :-j

:pro: ban 3-5 zile, ca sa-ti oxigenezi creierasul.

Multumesc nofwu -> ban  3 days !
Title: Re: Flycaring
Post by: IstuntmanI on 03 December 2015, 19:29:50
Acest topic a fost mutat la raportari.


Eu stiam ca Haswell are hack de flycar, dar l-am avertizat sa nu il mai foloseasca, dar se pare ca l-a folosit iarasi, chiar intr-un /capture, ceea ce e si mai grav.

A luat ban pentru 3 zile. Cu frumosul se pare ca nu se poate la multi dintre voi.

:topicclosed:
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal