Skilled Gaming
Servere/Servers => Green Zone Stuntage (SA:MP) => Reports => Topic started by: BlackEagle. on 03 December 2015, 18:26:00
-
Bun deci : adminul Haswell poate sa zboare cu flycar , si sa captureze.. , deci noua nu ne este permis si lui ii este ? :|
ii zic la Stradivarius nu imi raspunde nimica ... , pe unii chiar ii doare undeva si nici nu sunt AFK ..
incerc sa va aduc si dovada dar nu am cum sa aduc ca no-admin
http://imgur.com/N0RYdeQ
Daca tot a zis ca scoate in care sunt sigur ca nu-l scoate ?
Ca admin el de ce foloseste?!
-
Da ma eagle l.am scos fericit ? .. i.am zis si lui stradi ca l.am scos ce atata TAMTAM ?
-
Da ma eagle l.am scos fericit ? .. i.am zis si lui stradi ca l.am scos ce atata TAMTAM ?
Tamtam ? omule, trebuia sa fii pedepsit de multe ori .
Tu ca admin ce esti, si matur (cica) ar trebuii sa-ti dai seama ca nu ai voie sa capturezi cu flycar, dar deh, se mai intampla :( :-j
:pro: ban 3-5 zile, ca sa-ti oxigenezi creierasul.
-
:3
Tamtam ? omule, trebuia sa fii pedepsit de multe ori .
Tu ca admin ce esti, si matur (cica) ar trebuii sa-ti dai seama ca nu ai voie sa capturezi cu flycar, dar deh, se mai intampla :( :-j
:pro: ban 3-5 zile, ca sa-ti oxigenezi creierasul.
Multumesc nofwu -> ban 3 days !
-
Acest topic a fost mutat la raportari.
Eu stiam ca Haswell are hack de flycar, dar l-am avertizat sa nu il mai foloseasca, dar se pare ca l-a folosit iarasi, chiar intr-un /capture, ceea ce e si mai grav.
A luat ban pentru 3 zile. Cu frumosul se pare ca nu se poate la multi dintre voi.
:topicclosed: