Skilled Gaming
Servere/Servers => Green Zone Stuntage (SA:MP) => Reports => Topic started by: logitek on 05 December 2015, 10:30:31
-
Nick-ul tau in joc:ZEWgameR_OMG
Nick-ul celui reclamat:Loading...
Motivul reclamatie:Facea spawnkill iar eu cum nu aveam baza capturata vine el la locul unde ne spawnam cei din SFR si face SpawnKill
Dovada:http://imgur.com/Uglyks8
-
Triad's e nervos acuma :))
Puteai folosi si /report
-
Ehh...parca tu nu faci spawn kill+merita jail nu reclamatie(doar ce sa-i faca daca-i faci reclamatie? Ban? ).
-
Asta merita maxim 1 warn, da cum nu a fost nici un admin pe server ...
-
Pentru asta se da jail in acel moment.
:respins: