Skilled Gaming

Servere/Servers => Green Zone Stuntage (SA:MP) => Reports => Topic started by: BlackEagle. on 10 December 2015, 19:58:20

Title: Reclamatie AlexBD , Gospodin , Frispy si alti memberi din GSF si TT
Post by: BlackEagle. on 10 December 2015, 19:58:20
Nick-ul tau: (numele tau in server) BlackEagle.SG
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) AlexBD si playeri..
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Abuzeaza de un spawn aproape de SFR :))
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) http://imgur.com/a/GZ6dh , bun exemplu dau adminii :*  http://imgur.com/a/cZs1p Sa fie destule.
Title: Re: Reclamatie AlexBD , Gospodin , Frispy si alti memberi din GSF si TT
Post by: KnowN. on 10 December 2015, 21:05:26
=)) Reclamatie pentru asa ceva?
Eu m-am plans ca stuntman a mutat /ls aproape de baz aTriads? Nu.
Si scumputu tau prieten FuNNi ne-a aratat un teleport aproape de baza, acela fiind /lvhouse.
:contra:
Oricum /lva sau /lvhouse, tot aproape de rifa sunt :)
Title: Re: Reclamatie AlexBD , Gospodin , Frispy si alti memberi din GSF si TT
Post by: STRADI on 11 December 2015, 09:28:28
=)) Reclamatie pentru asa ceva?
Eu m-am plans ca stuntman a mutat /ls aproape de baz aTriads? Nu.
Si scumputu tau prieten FuNNi ne-a aratat un teleport aproape de baza, acela fiind /lvhouse.
:contra:
Oricum /lva sau /lvhouse, tot aproape de rifa sunt :)

Idem ! Ori /lva ori /lvhouse tot al drac
Title: Re: Reclamatie AlexBD , Gospodin , Frispy si alti memberi din GSF si TT
Post by: IstuntmanI on 11 December 2015, 22:47:19
Aceasta reclamatie nu isi are rostul. Pentru aceste chestii se da /jail in acel moment.

Din v2.65 /lvhouse nu va mai functiona pentru membrii de ganguri.

:topicclosed:
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal