Skilled Gaming

Gaming => Moduri/Mods => GTA San Andreas => Jocuri/Games => Vehicule/Vehicles => Topic started by: CrazyFun. on 25 March 2013, 21:52:17

Title: [VEH]Mod pe Elegy
Post by: CrazyFun. on 25 March 2013, 21:52:17
Salut tuturor , mi-am descarcat si eu un mod de Elegy cu Monster Energy .M-am gandit si la voi ca v-ar placea sa il aveti asa ca am sa va arat o poza si o sa las un Link dupa poza.Sper sa va placa.xD

(http://img43.imageshack.us/img43/3662/nissank.jpg)

Link: http://www.gtainside.com/en/download.php?do=getfile&id=48952&t=1


P.S: Normal modul e pe Bullet dar eu l-am bagat pe Elegy.Bafta tuturor!
Daca aveti probleme si nu va merge contactatima la id  razvan_adidas@yahoo.com
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: [NN]xK1d.xD on 25 March 2013, 21:57:58
Imi place nosu
Fain
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: CrazyFun. on 25 March 2013, 22:07:32
Multumesc
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: FunkBlack on 27 March 2013, 20:56:10
 :icon_surprised:  modul nu e cine stie ce pe elegy...dar nosu e misto ;) :wink:
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: CrazyFun. on 28 March 2013, 12:05:58
:icon_surprised:  modul nu e cine stie ce pe elegy...dar nosu e misto ;) :wink:
Add  razvan_adidas201061@yahoo.com  si iti voi da un link de unde sa-l descarci :azn:
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: ßĿЦЄ$ҚĪĿẔ on 31 March 2013, 22:33:26
Frumos modul ^^
Title: Re: Mod pe Elegy
Post by: Graferul on 31 March 2013, 22:40:36
Destul de fain modul,pacat ca nu pot baga nici macar mod de skin :))
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2026, SimplePortal