Skilled Gaming
Gaming => Moduri/Mods => GTA San Andreas => Jocuri/Games => Vehicule/Vehicles => Topic started by: CrazyFun. on 25 March 2013, 21:52:17
-
Salut tuturor , mi-am descarcat si eu un mod de Elegy cu Monster Energy .M-am gandit si la voi ca v-ar placea sa il aveti asa ca am sa va arat o poza si o sa las un Link dupa poza.Sper sa va placa.xD
(http://img43.imageshack.us/img43/3662/nissank.jpg)
Link: http://www.gtainside.com/en/download.php?do=getfile&id=48952&t=1
P.S: Normal modul e pe Bullet dar eu l-am bagat pe Elegy.Bafta tuturor!
Daca aveti probleme si nu va merge contactatima la id razvan_adidas@yahoo.com
-
Imi place nosu
Fain
-
Multumesc
-
:icon_surprised: modul nu e cine stie ce pe elegy...dar nosu e misto ;) :wink:
-
:icon_surprised: modul nu e cine stie ce pe elegy...dar nosu e misto ;) :wink:
Add razvan_adidas201061@yahoo.com si iti voi da un link de unde sa-l descarci :azn:
-
Frumos modul ^^
-
Destul de fain modul,pacat ca nu pot baga nici macar mod de skin :))