Ms ms guys, ma eu m-am asezat acolo ca era mai mult loc. Practic acolo daca se intampla ceva se scoate usa de siguranta si iesi pe aripa si iese o saltea ca sa ajungi pe pamant. Dar eu nu inteleg cum de ei pun veste de salvare daca eu poate sunt deasupra desertului si bubuie un motor=)) nu tre sa sari cu parasuta? Sar cu vesta in nisip/?

nu e gandita chestia asta...
Mai lasati jocurile si filmuletele cu jocuri cu drift, mai schimbati si voi jocurile mai adaugati filme din viata reala... numa gta gta gta si minecraft?
