Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie.
oBiKaT mananca asa ceva o data pe zi... nu e mare chestie. Foarte tare. Vreau si eu. <3
Da ce ai cu el ma?
Mi se pare mie, sau zilele astea ai un bat infipt in c*r ? Nu stii deloc de gluma. Eu cu oBiKaT suntem prieteni buni, el nu se supara la glume d'astea. Tu orice gluma s-ar face, o iei serios.