Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Deci , pana la urma nu e asa rau fratele tau Si propun urmatoarele categorii de tutoriale:WindowsJavascriptHTMLPhotoshopPHPMobileBrowsereChiar si niste tutoriale cu sfaturi ar prinde bine..
Chiar imi place c-ai vorbit cu mine despre asta ! Multumesc.Eu tot timpul am optat pentru a avea totul pe acest domeniu, nu a diviza pe alte domenii. Acest forum are deja boarduri de diferite tutoriale, iar daca voiai, puteai vorbi cu mine sa le reorganizam, sunt cam aiurite... un nou domeniu n-are rost, tot ce-am reusi ar fi sa divizam traficul acestui forum si pe acel domeniu, si poate unii nu vor mai veni pe aici. Daca erau combinate, puteam reusi ceva mai mare.