Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Incearca 8.1 ... si sa ne spui si noua cum e cu jocurile la el, mai are probleme ?
Si la o adica... cine mai joaca gta sa? Asta deja ii invechit si e pt copii.
cine mai joaca gta sa? Asta deja ii invechit si e pt copii.
Scuza-ma Sir,nu toti avem PCuri perfomante..XP e si va ramane cel mai bun
Windows 8 *Pai frate , eu am Windows 8 acum pe PC , versiune PRO , activata . Daca vrei iti pot da eu un link bun . Eu zic sa treci la 8 , la un uprgade .Este foarte tare 8-ul .Mai bun ca 7-le , fiindca are startul mai frumos , multe chestii noi .Si in plus de la 7 la 8 nu vei avea nicio problema fiindca ii o 'chestie' care iti transfera fisierele pe 8 direct , iti lasa si Deskpot-ul intact , cum era pe 7 .
Linux
Windows 7 mi se pare bun.
Ce Linux bro? Ii singuru windows pe care nu am umblat never in my life tre sa vad cum e pe google si daca imi place maybe...
Nup, Linux nu e asa bun e mai varza ca Mac (iShitul). Tot Windows XP, 7, 8 si 8.1 raman cele mai bune.
Chestia cu upgrade ii la versiunea 8.1 ca daca vrei numa 8 iti refaci windowsul de la inceput. Da windows 8 ii super numa ca tre sa ma obisnuiesc pt ca ma incetinea cand l-am pus prima data nu eram obisnuit cu el. Dar acum il vreau pt ca windows 7 ii cam boring...