Da , pai s-au prins ca sunt mici de inaltime si dintr-un plastic mai moale si ca nu le dauneaza masinilor si trec peste ele. Pixulet , daca ai sa te duci de la Bucur Obor spre Iancului , ai sa vezi unele mai solide albe si mai inalte , ma intreb oare .. peste alea vor trece ?
