Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Cand vedem o poza cu tine!?.>Ca tu comentezi la toti
Gainusa goala pusca... , pune poza Dr.Dolittle -> In alta ordine de idei , daca si eu sunt urat....iti dau o poza cu un fost coleg
sper sa faci drifturi dupa un timp, de alea bune
Don't laught ok?
You are very sexy
Karolin, me, Erik
Nice :]Ur girlfriend is sexy ! Better than Mady And you are nice
ROFL, you are dead!
Nice Pictures<imagini>Si vorbind de poza tipului ala cu blugii aia,blugii sunt foarte eleganti si faini,nu stiti voi ce-i moda .<imagine>
Mady is more beautiful than sander's girlfriend ^^..Imi place cum te-ai imbracat hawk esti :sir:Credeam ca esti un copil deala de 11 ani cu mucii pan` la nas Eu sunt cel din stanga^^Am pus poza sa nu ziceti ca fac offtopic