Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Ooooo XpLoD o poza cu tine Arati destul de bine , bine facut !
Daca e dansator ai vrea sa fie gras +.+Imi place mult camasa ...Am vazut cum dansezi pe YT ..Dute la romanii au talent..Serios nu glumesc ai putea castiga ...Daca chiar e sa nu castigi sunt sigur ca pana in semifinale ajungi ..Se pot face multi bani
Astept critici.....
Eram cel mai distrat om din lume in poza asta =]]
Costi 10% Warn - 2xPost !
A sosit momentul cand imi arat fata:In a doua sunt cel din dreapta, cel din stanga e unu a carei porecla e Muchachos.
Aleluia un copil care nu e "Dolofan" in aceasta comunitate BTW imi place hanoracu din prima poza >.>
a venit Timpul sa pun poza Magie Imposibilului