Poate poate te bat. o,o
Eh ma vedem noi
Poate Poate va trag una la amandoi -.-
@Deep --> Not bad 
@Stuntman --> Schimba'ti tu Pampersii ca nu ai macar curajul sa pui o poza cu tine:*
Lasa ca o sa iti placa mai tarziu

! Asa faci acum dar dupa daca nu esti cautata :]] .
:no:
NO.
Normal
Il cautam la Sectia de politie din Urziceni .
Poza de pe buletin si il vedem .
Joke . Daca nu vrea nu vrea
