Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Lawl oare chiar a murit seby.Nu l-am mai vazut si nici pe mess,nici pe skype n-a ma intrat nici pe samp .Pacat de el chiar era un "tovaras" bun. .R.I.P bro
Eu: http://img707.imageshack.us/img707/4166/1002098w.jpghttp://img842.imageshack.us/img842/534/54015542596394081186411.jpgNu ma puteam abtine sa no pun si pe asta!:]]
Urat nu esti Imi place caracterul tau Apropo in unele poze parca zambesti fortat
Nah am scapat de parul mai mare, incepea sa ma enerveze
CR7 Iti statea mai bine cu parul lung