Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ba..am inteles cu 2 da cu 3 ? gg
:icon_fsm:Defapt am poza cand eram cu 13 fete , iar eu singurul baiat , pe aia nu am mai pus-o :]] Prea prea .
1. [ am miscat idi.otul ala de aparat x;( ]2.
Daca tu esti asta , atunci care era ala din pozele cand ziceai ca ai 17 ani ? :]]
Hai sa nu ma mai ascund atata..In a 2 a poza sunt Eu , Tatal meu si Varamea mai mica
Era fratele meu
Mda..de ce stati amandoi pe acelasi cont pe Skilled Gaming ? La fel si pe SA-MP, la fel si pe Y!M !!!!! Si eu uneori pe Y!M nici nu stiu cu cine vorbesc in puii mei >.> genii ce sunteti
Esti un micinos x__X'' Pot sa te mint si eu ? Esti *sexiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii*
-
))) Lawl .Eu nu stiu de ce vă zbateti atat . Zici că v.a mintit vreun Sef că vă dă nu stiu ce mărire de Salariu o,O