Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Nu arati rau
E putin spus 'rau' ))) .
siiii aia care il faceti urat , el va face din vorbe si mai urat )
"Nu arati rau", ce fel de compliment e asta ma ? Eu accept decat de la "esti superb" in sus.
Esti un Brad Pitt 2 ))
WHOAH...Nu team imaginat asa...
Dar... ? Cum ?
Tu mai bine ai tacea,ti-ai vedea de "ortografia" ta de "PRO"-st ,si ochelarii de james bond.
1. -> .2. -> .La cererea lui Blood . Sa fie clar . : Asa am parul Nu e nimic facut in Ps . >.<
Lol.Loool . Eu am intrebam cum ma imagina, si dNs a raspuns.
ma intrebam *sauam intrebat * :trollface:
Loool . Eu am intrebam cum ma imagina, si dNs a raspuns.
am intrebam