Hi, Guest
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Idolu la femei ! Da syder da , tu esti !
Esti gelos cumva ? )
Hmm... luati o poza si cu mine ..Ma oftic ca am iesit cu ochii inchisi, in rest sunt superb Spoiler:trollface:[close]
Uitati ma si o poza fara ochelari )
Te poti da te rog mai la o parte sa vad ce este afara?Multumesc.
Deci claritatea..
Mama ce claritate
Te credeam mai batran , la atatea pachete de tigari (kent)
Nii ca si-o pus si KenT o poza cu ell... Astept sa comenteze careva.Mai pun si cateva ziua Facuta cu telefon cu camera de 3MP cu blitz Deci claritatea..http://oi43.tinypic.com/4jqya.jpg
Frumoase poze Pix si Kent